Pokažený notebook 

Nevím, zda by se to dalo přesně spočítat, kolik součástek takový stroj obsahuje. Záleželo by asi na tom, co přesně se ještě definuje jako součástka. Ale tím se zde zabývat nebudeme. My prostě víme, že když se některá z nich porouchá, a je pro běh počítače důležitá, náš přístroj prostě nebude fungovat.  

součástka z notebooku

Většina součástek se jakž takž kontrolovat dá. Ne, že byste je vytahovali ven a nějak pitvali, jestli nerezivějí nebo tak něco. To ne, ale můžete si pohlídat jejich teplotu, stav, nebo třeba rychlost a tak podobně. Tím vlastně můžete chybě počítače předejít. Když například zjistíte příliš vysoké teploty, víte, co dělat.  

Aha, nevíte. No tak co asi. Mohu vás ujistit, že dát notebook na chvíli do mrazáku sice onu součástku zchladí, vlastně zchladí celý přístroj, ale po pátém pokusu vám asi už nepojede vůbec. Ne, ani do lednice jej nedávejte a vylévat chladící kapalinu na klávesy také nebude to pravé, ořechové. Nic z toho. Pokud ještě přístroj jede, udělejte rychle zálohu celého hard disku a vypněte to. Následně vezměte notebook do „čistírny“.  

notebook

Oprava notebooku Kolín je jedna z možných a zde pracují rychle a kvalitně. A hlavně to umí.  

Když sem přinesete svůj přístroj, budou chtít na vás telefon. Ne, nedávejte jim ho. Ale pokud budou chtít jen telefonní číslo, tak to jim klidně sdělte. Oni ho nebudou prodávat cizím organizacím, ale potřebují ho k tomu, aby vás mohli kontaktovat v případě hotové opravy, nebo kdyby se něco zamotalo. Snadno se může stát, že je ještě třeba něco vyměnit, s čím se nepočítalo a k tomu musí mít opravna váš souhlas. Tedy s každým navýšením ceny mimo dohodu. Takže i vy máte přehled kolik zaplatíte.  

Opravny notebooků v Kolíně jako takové se nebojte, všichni vám zde vyjdou vstříc a budou dělat skutečně všechno, abyste byl navýsost spokojen. Uvidíte, že určitě budete.