Bez peněz…


Ano je to tak a jen těžko to bude někdy jinak. Kdo chce mít, musí dřít, jak řečeno v jedné z nejlepších českých komedií. Jistě ji znáte, pokud ne tak se na ni podívejte. Potíž je v tom, že pokud chceme třeba cestovat po světě, a máme na to již našetřeno, jsme v takovém věku, že už se nám nikam nechce, nebo nemůžeme ze zdravotních důvodů. A to jednoho naštve.

bankovky

Takže co s tím dělat? S tím šetřením je to skutečně pofiderní. Pokud peníze jsou, tak se utrácejí. Ano, někdy i za zbytečnosti. Proto je nutné udělat to tak, aby byly peníze hned. Co nejrychleji. Což ovšem znamená přepadení banky nebo v téže instituci požádat o půjčku. Rozhodnutí je na každém z nás. Je však vědecky prokázáno, že ten první způsob není zrovna dobrý. Většinou totiž končí zatčením zúčastněných a poté následuje vsazení do těžkého žaláře. No, těžkého, prostě se loupežník ocitne v kriminále, kde může cestovat tak leda z cely do cely, když je to povoleno. Všeobecně se tedy doporučuje druhý způsob. A pokud si myslíte, že tam vejdete, požádáte o půjčku a pak půjdete s naditým kufrem domů, tak to jste se drobátko spletli. Ne moc, ale spletli.

vějíř z bankovek

Za prvé si musíte peníze přinést vy sám jako žadatel, protože vás za podání žádosti ihned oberou o nějakou tu korunu. Samozřejmě nevím, zda to tak dělá každá banka, ale většina jich bude. Nu a pak se bude čekat na vyjádření. Předpokládám, že jste v bance již odevzdali všechna možná a také nemožná potvrzení, například o tom, že jste se narodili, že máte hlavu na krku atak podobně. A stále se čeká a ono nic.

Ne, takto to nepůjde přátelé. Musíte na to zcela jinak. Protože pokud ty peníze chcete skutečně rychle, tak na banky zapomeňte a podívejte se co je to nebankovní americká hypotéka. Když kliknete na odkaz v předchozí větě, otevře se vám nový web a sním také možná nový život. Zde si totiž můžete půjčit na cokoli.