Černá kožená kabelka crossbody, kterou můžete zkombinovat ke všemu

Ať už milujete módu, nebo se strojíte jen proto, abyste nechodila nahá, https://www.databazeknih.cz/serie/naha-slechta-114 rozhodně by žádné ženě ve skříni neměl chybět tzv. „basic“ kousek, kterým je jednoznačně černá kožená kabelka crossbody. Tuto kabelku můžete zkombinovat naprosto s čímkoliv a nikdy s ní nešlápnete vedle. Hodí se jak ke sportovnímu outfitu – „džínám“, teniskám a tričku, ale i k elegantnímu looku jako je košile, kalhoty, lodičky a sáčko.

Jednou z našich nejprodávanějších kabelek je kabelka s názvem Denise Nera. Má jednoduchý, elegantní, ale velmi zajímavý tvar. Crossbody pás je doplněn o stříbrný řetízek, který dodává této kabelce její jedinečnost. Neuděláte chybu, když ji zkombinujete k jakémukoliv outfitu – jak k tomu jednoduššímu, tak i k tomu barevnějšímu.

Denise Nera

Dalším takovým hodně oblíbeným kouskem z naší nabídky je kabelka s názvem Grana Nera Rossa. Je ozdobena červeným pruhem, který pokračuje až do crossbody pásu. Tento styl kabelky nabízíme hned v několika barevných variantách. Mrkněte například i na černo hnědou barevnou kombinaci, ze které budete také určitě nadšená.

Grana Nera Rossa

Crossbody kabelky jsou skvělé, praktické a ještě krásně vypadají. I když jsou poměrně menší oproti ostatním typům kabelek, i tak se vám tam vejdou všechny věci, které potřebujete. Naskládáte do nich telefon i s nabíječkou, sluchátka, základní make-up, peněženku, kapesníčky, klíče… Prostě úplně vše, co potřebujete, a ještě vám tam zbyde celkem dost prostoru, takže kabelka nebude působit nafoukle a nacpaně.

Navíc kabelky, které nabízíme, mají velkou výhodu v tom, že jsou vyráběny z kvalitní a pravé kůže. Díky tomu hodně vydrží a jen tak se vám nezničí, pokud se k ní chováte hezky a správně o ni pečujete.

Tak moc dlouho neváhejte, navštivte náš eshop, pořiďte si alespoň jednu černou crossbody kabelku a vyražte provětrat váš nový úlovek do víru velkoměsta.