Černá kožená kabelka crossbody, kterou můžete zkombinovat ke všemu

Ať už milujete módu, nebo se strojíte jen proto, abyste nechodila nahá, rozhodně by žádné ženě ve skříni neměl chybět tzv. „basic“ kousek, kterým je jednoznačně černá kožená kabelka crossbody. Tuto kabelku můžete zkombinovat naprosto s čímkoliv a nikdy s ní nešlápnete vedle. Hodí se jak ke sportovnímu outfitu – „džínám“, teniskám a tričku, ale i k elegantnímu looku jako je košile, kalhoty, lodičky a sáčko.

Jednou z našich nejprodávanějších kabelek je kabelka s názvem Denise Nera. Má jednoduchý, elegantní, ale velmi zajímavý tvar. Crossbody pás je doplněn o stříbrný řetízek, který dodává této kabelce její jedinečnost. Neuděláte chybu, když ji zkombinujete k jakémukoliv outfitu – jak k tomu jednoduššímu, tak i k tomu barevnějšímu.

Denise Nera

Dalším takovým hodně oblíbeným kouskem z naší nabídky je kabelka s názvem Grana Nera Rossa. Je ozdobena červeným pruhem, který pokračuje až do crossbody pásu. Tento styl kabelky nabízíme hned v několika barevných variantách. Mrkněte například i na černo hnědou barevnou kombinaci, ze které budete také určitě nadšená.

Grana Nera Rossa

Crossbody kabelky jsou skvělé, praktické a ještě krásně vypadají. I když jsou poměrně menší oproti ostatním typům kabelek, i tak se vám tam vejdou všechny věci, které potřebujete. Naskládáte do nich telefon i s nabíječkou, sluchátka, základní make-up, peněženku, kapesníčky, klíče… Prostě úplně vše, co potřebujete, a ještě vám tam zbyde celkem dost prostoru, takže kabelka nebude působit nafoukle a nacpaně.

Navíc kabelky, které nabízíme, mají velkou výhodu v tom, že jsou vyráběny z kvalitní a pravé kůže. Díky tomu hodně vydrží a jen tak se vám nezničí, pokud se k ní chováte hezky a správně o ni pečujete.

Tak moc dlouho neváhejte, navštivte náš eshop, pořiďte si alespoň jednu černou crossbody kabelku a vyražte provětrat váš nový úlovek do víru velkoměsta.