Peníze pro podnikatele na cokoliv

Stali jste se podnikateli, protože jste měli sen? Jenomže ten sen se Vám pomalu rozplývá před očima? Není jednoduché podnikat. Všechna ta legislativa, dodržování pravidel, zákonů a norem. To všechno ale s podnikáním souvisí a i přesto, že to není jednoduché, se do toho zase někdo pustí.

Stali jste se podnikatelem a pořád máte nějaký sen? Chcete uspět na velkém trhu? Očekáváte problémy? Nebo už jste se dostali do finančních problémů? Máte dluhy nebo exekuce? Nevíte, kde na to vzít? Nemáte ani na měsíční základní výdaje a paušály jako jsou mzdy, úhrady na sociální nebo zdravotním, nájmy a tak podobně? V tom případě zřejmě uvažujete o nějaké půjčce nebo zrovna o dlouhodobém úvěru. Jistě není snadné něco takového rozhodnout, to plně chápeme, ale pojďme se podívat na některé z podmínek úvěrů.

1 euro a další minc

Hypotéky bez registru mohou pomoci každému podnikateli.

Jste malý podnikatel nebo velká firma? Podnikatelské úvěry mají tu výhodu, že mohou pomoci každému, ať už máte maličké podnikání, vlastní firmu nebo řídíte nadnárodní korporaci.

Ještě si musíme říct, že pomohou i financováním nového odvětví, například pokud chcete rozšiřovat firmu nebo závod, nakupovat zboží, investovat do služeb a tak podobně.

U hypotečního úvěru se samozřejmě ručí nemovitostí. Z ní můžete získat až 70% odhadu. Doba splácení může být volně nastavená od jednoho roku až po 30 let.

grafy

V případě hypotéky bez registru si nemusíte dělat starosti s nějakými registry. Nevadí dokonce ani nižší daňové přiznání na konci roku. Záznamy se běžně tolerují, není proto problém půjčku získat kvůli záznamu v registru.

Veškerá administrativa je naprosto jednoduchá a kompletně to vyřídíte za pár minut. Stačí mít připravených pár základních podkladů. Peníze se vyplácí ihned, takže do 24 hodin je můžete mít na účtu. Navíc vše vyřídíte přes internet, takže se nemusíte trápit zbytečnými schůzkami, které by Vám zabíraly drahocenný čas a můžete se věnovat dalším důležitým věcem.