Která půjčka pomáhá?

Představte si soukromého podnikatele, který je nucen sledovat, jak se jeho vlastní firma propadá či přímo řítí do pomyslné propasti, z níž není návratu. Představte si tohoto, jak se snaží třeba i sebevíc, ale jeho snažení není stále korunováno úspěchem a nezdá se, že by tomu snad mohlo být ještě někdy jinak. Představte si podnikatele, který vidí, že by to mohla zachránit už snad jedině nějaká ta solidní půjčka, s jejíž pomocí by se dostal k penězům, jejichž investování by mohlo podnik zachránit, jenže ať se snaží sebevíc, ve všech bankách ho coby nedostatečně bonitního, tedy nedůvěryhodného, odmítají jako na běžícím pásu.

německé mince

Hrozná představa, že? Něco, co by nikdo nechtěl na vlastní kůži zažít.

A vlastně to ani nikdo ze soukromých podnikatelů zažít nemusí. Tedy nemusí to zažít všechno.

Jistě, každý firma se může dostat do potíží, které jsou pro jejího majitele obdobně nezvladatelné, jako v tom v úvodu zmíněném případě, každému podniku se může nedostávat finančních prostředků. Ale získání peněz není zase až tak nedosažitelné. Protože i kdyby žadatele v nesnázích odmítly všechny banky, jež u nás máme, není ještě vše ztraceno. Jsou tu totiž ještě i hypotéky bez registru, a právě tyto půjčky jsou tu i pro takové podnikatele, kteří se kvůli ekonomickým problémům nemají vůbec čím chlubit, kteří se za nějakou půjčku nemají pomalu jak zaručit.

peníze a karty

Protože tady se za půjčení peněz ručí zástavou nemovitosti, a nějakou nemovitost má u nás pomalu každý. A jakmile podnikatel nějakou nemovitost zastaví a prokáže, že má z čeho splácet, bude mu tu s největší pravděpodobností vyhověno za podmínek, jež lze považovat za přímo skvělé. Vždyť si tu lze půjčit třeba až 70 % odhadní ceny oné nemovitosti, splácet se dá i hodně dlouho, úroky jsou příznivé, za nic se neplatí předem,…

Prostě ideální nabídka. Nebo vy snad znáte lepší způsob, jak by si mohl krachující podnikatel přijít k penězům?