Léky na prochlazení.


Každé roční období má svoje kouzlo ale taky i nějakou nepříjemnou stránku. Ku příkladu takové léto. Na něj se těší asi všichni, dovolená, koupání u moře, ale když si nedáme pozor sluníčko nám může nadělat dost problému. Úpal nebo spálenou pokožku. Naštěstí v dnešní době jsou dostupný prostředky, kterými se tomu dokážeme vyhnout. A tak se nemusíme ničeho bát. Pak tu máme podzim a zimu. Kouzlo podzimu si dokážeme vychutnat v krásně zbarveném listí stromů nebo spoustě napadaných kaštanů. Akorát co je nepříjemné to je déšť, plískanice, vítr. To však k těmhle ročním obdobím patří. Ale i to se dá překonat. Jediné, co tady chybí je sníh v zimě.

sáčky s čajem

Už dávno nejsou tady zimy našich babiček a prababiček. Je to veliká škoda, protože sníh je symbol zimy, Vánoc a vánočních prázdnin. Taky tady chybí pořádný mráz. Babičky říkali že takový mráz dokáže vymrazit bacily ale i půdu. A právě o to jde. Při dnešních zimních teplotách se bacilům daří, není proto divu, že je hodně lidi nemocných. Většinou je to jenom nachlazení, které se dá vyležet s čajíkem a nějakým paralenem. Horší je to, když nás skolí takový pořádný zápal, na který jsou už nutná antibiotika a pár dní v posteli. Není proto na škodu právě na tohle roční období si zakoupit nějaké vitamíny a kvalitní čaje.

šálek čaje

Těch je ale mnoho a člověk někdy ani neví jaký si má koupit, aby posílil imunitu, obranyschopnost nebo aby si dal do pořádku žaludek po užívaní antibiotik. My bychom vám chtěli poradit, a proto vám nabízíme pampeliškový čaj. Kliknutím na odkaz v tomhle článku se dostanete do voňavého světa čajů. Tam si můžete v klidu prohlédnout nabídku a zvolit si ten který by vám nejvíc vyhovoval. Pak jenom objednat a po doručení si vychutnat šálek dobrého a kvalitního čaje. Můžete si udělat i čajový dýchánek a pozvat známe určitě to bude příjemné posezení.