Triky, které pozvednou váš outfit

Obdivujeme modelky v časopisech, celebrity na červeném koberci a influencerky na sociálních sítích. Nejednou bychom si přáli vlastnit jejich šatník, nebo mít alespoň podobný vkus a módní cítění. Stylově však můžete za pomoci jednoduchých triků vypadat i vy. A nejspíš ani nebude třeba chodit do obchodu a zcela změnit garderobu, většinu „magických“ pomocníků už totiž nejspíš máte doma.
Stylový outfit
Vsaďte na základní kousky
Nejspíš už jste toto pravidlo slyšeli. Basic kousky jsou zkrátka základem každého šatníku a bez padnoucích riflí, bílého trička, černého sáčky nebo béžového trenčkotu se nejspíš neobejdete. Největší výhodou těchto kousků je to, že sluší každému a nikdy nevyjdou z módy, ale skvělé jsou i z jiného důvodu. Dají se totiž kombinovat naprosto s čímkoliv a skvěle ladí i spolu. Černé rifle a bílé tričko nebude v kombinaci s povedeným účesem a červenou rtěnkou zkrátka nikdy vypadat špatně.
Kvalita hraje roli
Při výběru oblečení nehleďte jen na množství, ale především na kvalitu. A platí to především u základních kousků. Bílé tričko, kterému se po prvním vyprání přetočí švy, jsme si nejspíš někdy koupili všichni, a tak víme, že nevypadá zrovna dokonale. Nebojte se tedy investovat alespoň do basic kousků, které využijete mnohokrát.
Doplňky pozvednou outfit
Hrajte si s doplňky
Přemýšlíte, jak dodat svému outfitu šťávu a odlišit se? Zkuste využít nejrůznější doplňky. Zaujmout můžete výrazně zbarvenými botami, originální kabelkou se zajímavou aplikací nebo třeba velkým kloboukem, za nímž se každý na ulici otočí. Vsadit můžete i na netradiční doplňky jako jsou čelenky, trendy bandany nebo třeba velké spony do vlasů. Skvělou službu udělají i šperky. Nemusí se hned jednat o pravé perly, vystačíte si i s bižuterií. Pozornost přitáhnou velké náušnice, barevné náramky i náhrdelníky, které oživí každý jednoduchý top.