Trnitá cesta ke štíhlé postavě

Osvědčených prostředků na hubnutí, diet a nápadů, jak shodit přebytečná kila, jsou plná média. Nejspíš jste již minimálně jeden způsob hubnutí vyzkoušeli. Přála bych Vám, aby to bylo s kladným výsledkem a nenabrali jste ztracená kila zase zpět.
cvičení na Orbitreku
Nejsem někdo, kdo je posedlý nutričními hodnotami potravin, měří a váží si, co za den sní a nedotkne se ničeho takzvaně nezdravého – sladkostí, alkoholu, slaného zobání a podobně. Dodržuji v životě zásadu, že všeho s mírou. Bohužel se postava s věkem a po dětech přeci jen trochu mění a nabytá kila se hůře a hůře shazují. A tak ačkoliv mám velikost M, do některých svých věcí – kalhot a sukní se sotva vejdu, spíše nevejdu. Proto jsem se rozhodla také na postavě trochu zapracovat a zvláště problematickou část, což je břicho, cvičením a úpravou jídelníčku odtučnit.  Bohužel je zrovna břicho u žen, ale i u mužů problematická partie, kde se nahromaděný tuk nejhůře shazuje. Tam to jen s cvičením nepůjde, musí se sáhnout i do stravy.
metr na jablku
Jenže když jsem začala sledovat program, se kterým jste mohli shodit kila během 30 dní, a četla si jídelníček, který byl na každý den vypsán, nezřídka se mi lehce zvedal žaludek. Radikální změna nebyla u mě možná. Mám ráda sladké a minimálně jednou denně si ho dopřeji. Stačí hořká čokoláda nebo ořechy, či mandle v čokoládě, puding nebo jogurt s medem a ořechy, ale něco to být musí. Také hodně předložených kombinací potravin mi přišlo nemastných, neslaných, nechutných. Ale jistou inspiraci jsem tam našla. Možná člověk neshodil tak rychle, ale během 3 měsíců byl můj problém s břišní partií pryč. Stačilo každý den půl hodiny cvičit s Jill, vynechat bílé pečivo, omezit sacharidy a přílohy, více jíst bílkoviny a zmenšit porce. Každý den trochu sladkého, oříšky a víno nebo sekt nebylo ničemu na škodu. Takže se trochu omezte, ale ne příliš, musí Vám to být příjemné a chutnat, jinak to dlouho nevydržíte a skončí to neúspěchem.