Co darovat na narozeniny?

Originální dárek k narozeninám? No to je otázka, která leží v hlavně naprosto všem, kteří jsou pozvaní na narozeninovou oslavu. Ono se není čemu divit. Každý chce darovat něco, co oslavenec ocení a z čeho bude mít radost. Nicméně, vybrat takový dárek je opravdu složité, stresující a obtížné. My vám dnes přinášíme ty nejlepší nápady na ty nejoriginálnější narozeninové dárky, se kterými si budete moci být jistí, že nikdo jiný je nedaruje! Pojďme se tedy na to společně podívat.

pracující tiskárna

První možností, která je naprosto originální, je 3d tisk Olomouc. 3D tisk je přeci jen v našem kraji stále méně rozšířený a tak jeho možnosti doteď nejsou ještě úplně známé a prozkoumané. Mnoho lidí tak vůbec neví, že něco takového existuje, nebo k čemu by jim to vlastně bylo. Nicméně využití 3D tisku je opravdu velké. Můžete darovat poukaz, za který si obdarovaný nechá natisknout například nějakou postavičku (třeba sám sebe), nebo cokoliv jiného, co je vyrobeno z platu. Zkrátka, s tímto dárkem si můžete být opravdu jistí, že nikdo jiný jej nedaruje.

3D tiskárna

3D tiskárny jsou navíc rozšířené po celé republice, nemusíte tak za vašim vysněným dárkem jezdit ani daleko. Nehledě na to, že velká část zakázek jde vyřídit i jednoduše přes internet, nemusíte tak vůbec nikam jezdit.

Další možností je darovat nějaký zážitek. Má oslavenec rád adrenalin? Kupte mu poukázku na motokáry! Rád plave? Co takhle vyzkoušet vodní lyže? Možností na adrenalinoví zážitek je opravdu hodně a pokud oslavence znáte dobře, opravdu neprohloupíte.

No a co darovat jiného? Co takhle něco ručně vyrobit? Přeci jen se říká, že ručně vyráběné dárky jsou ty nejcennější, protože se na nich dárce nechal nejvíc záležet a nejvíce nad nimi přemýšlel. Rádi malujete? Co takhle nakreslit nějaký obraz? Rádi vyřezáváte nějaké postavičky ze dřeva? Výborně, originálnější dárek nenajdete!