Zimní sporty

Zimní sporty

Pomalu ale jistě se blíží čas, kdy si na své přijdou především milovníci zimních sportů. S první napadlým sněhem již mnozí sportovci vyráží na sjezdovky či na běžky do bílé stopy. Pokud také patříte k provozovatelům zimních sportů i různých dalších sněžných radovánek, pak jistě oceníte kalhoty na běžky Craft. Umožní vám volný a přirozený pohyb, a přitom vás ochrání před nepřízní počasí. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které ocení jak profesionální běžkaři, tak i příležitostní sportovci. Vybírat můžete z široké nabídky jak pro muže, tak i pro ženy.

bezky

Lyže, běžky, snowboard

Lyžování patří u nás snad k nejstarším a nejoblíbenějším zimním sportům. První lyže byly v podstatě jen dvě prkýnka s jednoduchými třmínky na upevnění bot. Postupem času se však lyžařské vybavení vypracovalo až do současné moderní podoby, kdy máme k dispozici širokou škálu carvingových lyží i moderních lyžařských přeskáčů. Pokud jste již zkušení lyžaři a české hory vám už svými sjezdovkami nestačí, pak se můžete vydat například do rakouských nebo italských lyžařských středisek. Krom skutečně úchvatných výhledů si zde jistě přijde na své každý zkušený lyžař.

zima

Běžky jsou oblíbeným sportovním náčiním pro zimní turistiku. V létě obujeme pohorky a vyrazíme na vrcholky obdivovat krásné výhledy. V zimě slibují neméně krásnou podívanou běžky. Příznivci sportu v bílé stopě mají k dispozici řadu kilometrů běžkařských stezek, které provozovatelé horských středisek udržují v co nejlepší možné kvalitě. Lidé se kvůli projížďkám krásnou českou přírodou sjíždí ze všech koutů republiky.

Snowboard už dávno není jen záležitostí mladých a náctiletých. Stále více lidí i z řad starších ročníků objevuje jeho kouzlo. Při jízdě na snowboardu je důležité držet rovnováhu a neustále umět dobře pracovat s těžištěm těla. Už jste také zkusili jízdu na „prkně“?