Na pleť i na kolena

O bolavá kolena a vrásky nestojí nikdo. Tyto nepříjemnosti se dají eliminovat vnitřním i vnějším užitím kolagenu. Každá žena chce být krásná, není divu, že mnohé využívají k vypnutí pleti právě kolagen, ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Aplikaci kolagenu ve formě injekce lze využít na klinikách estetické medicíny. Po aplikaci injekce se viditelně vypne pleť a vyhladí vrásky. Kolagen pro zlepšení pleti lze užívat i vnitřně.

žena

Trh nabízí tablety k vnitřnímu užití. Účinnější jsou v kombinaci s kyselinou hyaluronovou nebo zinkem, vitamínem C, biotinem či extraktem z aceroly. Účinky kolagenu lze využít i ve formě mastí a krémů. Kosmetika s kolagenem je vhodná pro citlivou pleť a zralou pokožku. Obzvlášť na pleť partií krku a dekoltu, které s přibývajícím věkem, díky úbytku kolagenu, ztrácí elasticitu. Kolagen ztrácíme už od 25 roku věku. Ideální bude pokud skloubíte vnitřní a vnější preparáty. Omlazení pokožky tím ještě více podpoříte. Kolagen ocení i vaše vlasy a nehty. Zabraňuje i vzniku celulitidy. Užívání kolagenových prostředků je v poslední době čím dál populárnější. Výsledky jsou viditelné už po několika týdnech.

tablety

Nerozpustná bílkovina není důležitá pouze pro pleť bez vrásek. Jako pojivo je nezbytná pro kloubní chrupavky. Není pouze jeden druh nejlepšího kolagenu. Pro potravinářskou výrobu se užívá vepřový, hovězí a rybí kolagen. Rybí je nejlépe vstřebatelný. Kolageny stále podléhají výzkumům. Při koupi kolagenových přípravků sledujte, zda je jasný původ přípravku. Ideální je certifikovaný přípravek. Podstatné je podrobné složení a množství miligramů kolagenu v přípravku. Pokud je přísadou zinek bude mít pozitivní vliv na pleť i pro vlasy s nedostatkem vitality, stejně jako biotin, který spadá do skupiny vitamínů B. Biotin se nazývá vitamínem krásy. Podívejte se na náš web a tam si můžete vybrat z nejlepších kolagenů.