Šaty na ples – jak a kde vybrat nejlepší?

Základ spočívá ve vhodném výběru. Vše by mělo být především na základě postavy. I ty nejkrásnější šaty při nevhodné volbě mohou působit lacině a nevkusně.

šaty na ples

Oděv na míru

Pozitivní je, že si lze na jednom místě vybrat, jestli dáte přednost ušití šatů na míru dle vašeho přání. V tomto směru se můžete spolehnout na návrh šatů od profesionála. Zárukou je kvalita materiálu, perfektní střih a dokonale propracovaný design.

Další variantou je možnost si šaty na ples půjčit. K dispozici je pestrý výběr těch nejkouzelnějších šatů. Zárukou je originalita. Tímto můžete získat šaty na ples, ve kterých zcela okouzlíte. Předností je, že si takto lze dopřát i luxusnější či model v zastoupení extravagance, který byste jinak neunosila, a tudíž je zcela zbytečné ho mít ve své šatní skříni. Další kladnou stránkou v rámci zapůjčení šatů je i to, že si tak můžete na každý ples zvolit jiný interesantní model.

V nabídce nechybí dlouhé plesové šaty, stejně tak i kousky, které jsou nadčasovou záležitostí. K dostání jsou i klasické modely. Vše lze oživit prostřednictvím doplňků. A to stále není vše! Můžete využít i možnosti ohledně zakoupení plesových šatů s výraznou slevou v rámci výprodeje. Za velmi přijatelnou cenu si tak můžete pořídit šaty domů.

Které jsou ty pravé?

Jak je uvedeno výše, rozhodující je typ postavy. Pro dámy s postavou typu jablko jsou ideální šaty v empírovém střihu. Rozhodně je dobré se vyhnout korzetovým či nadýchaným modelům s obručí. Pozitivní je, že tento empírový střih je vhodný i pro těhotné ženy.

plesové šaty

Ženy a dívky mající širší boky musí myslet, jak efektivně tuto partii skrýt. V tomto případě postačí zvýraznit horní štíhlou polovinu těla. Na této postavě dobře vypadají šaty se zvýšeným pasem v áčkovém či empírovém střihu. Správnou volbou je i mírně rozšířená sukně, která boky skryje. Nevhodné jsou pouzdrové či přilnavé šaty.