Krása na dosah ruky a zcela zdarma

Zapomeňte na drahé krémy a olejíčky které dokáží udělat pěkný vítr v peněžence. Krása totiž není nic za co musíme platit horentní sumy. I obyčejný krémem udělá velkou službu. Je tady přehled hlavních zásad pokud si chceme zachovat krásu celý život.

spánek u růže

·         Spánek, bez něj by to nešlo. Když se dobře vyspíme okamžitě se to projeví na našem vzhledu. Nemáme kruhy pod očima, pleť vypadá odpočatě a v očích máme jiskru. Není ale spánek jako spánek, kvalitní spánek je takový kdy odpočíváme ve tmě ve vyvětrané nepřetopené místnosti. Součástí přípravy na spánek by mělo být také to že se večer vyvarujeme pití kávy a jiných povzbuzujících nápojů a nejíme později než dvě hodiny před spaním. Pokud je spaní v naprosté tmě problém, už jen z toho důvodu že partner si čte dlouho do noci, nebo sleduje televizi, pak je řešením látková maska na oči. Vybírat bychom měli takovou která nemačká a cítíme se s ní pohodlně.

·         Voda, obyčejná voda bez bublinek, cukru a to po celý den, je zárukou toho že naše pleť bude dobře hydratovaná.

·         Vzduch, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, a pohybová aktivita k tomu, je záruka že se nám rozproudí krev v žilách a i pleť se bude lépe okysličovat.
spánek v posteli

·         Relax, relax je často opomíjená věc ovšem potřebná pro každého z nás. Tělo vystavené dennodennímu stresu začíná chřadnout a dřív nebo později se to projeví i na vzhledu. Někdo odpočívá s knihou v ruce, někdo volí raději brouzdání po internetu, důležité je že nějaké osobní volno které věnujeme relaxování máme.

 

 

Drobnosti ve výsledku udělají hodně a není argumentem že na svoji krásu nemáme čas, není to totiž o tom trávit hodiny v kosmetickém salonu a utrácením peněz za drahé výrobky. Je to o tom myslet na sebe a dopřát tělu co mu patří a co si zaslouží. Když budeme mít jeden kvalitní krém, bohatě si vystačíme protože nepotřebujeme deset přípravků na obličej, to nám někdy jen vnucují výrobci kosmetiky ve snaze prodat toho co nejvíce.