Podnikatelský úvěr

Americká hypotéka bez registru a hypotéka bez doložení příjmů jsou názvy, pod kterými se skrývají výhradně podnikatelské úvěry. Nejedná se tedy o druh spotřebitelského úvěru pro běžné občany, kteří by si chtěli vypůjčit peníze například na koupi nového automobilu, na vybavení nebo zrekonstruování domácnosti či na stavbu domu nebo na vyplacení dluhů.

hypotéka

V tomto případě se jedná o podnikatelský úvěr, který si mohou sjednat pouze podnikatelé a firmy. Peníze se používají v podnikání na hrazení veškerých potřeb spojených s podnikáním. Čili s nimi můžete platit běžné výdaje spojené s provozem ve firmě, jako například běžnou údržbu, nákup provozních věcí, ale můžete využít i další způsoby. Například můžete uhradit staré faktury, zaplatit nedoplatky na sociálním a zdravotním, vyplatit mzdy, nebo i nakoupit materiál, zboží, služby, stroje, vybavení a zařízení. Další z možností je, že se vyplatíte z dluhů a zaplatíte exekuce i takovýmto způsobem můžete peníze z podnikatelského úvěru využít.

domeček

Nemusíte složitě dokazovat své příjmy

  • Velkou výhodnou je snadné dokazování příjmů. Nic není složité. Dokonce i celé vyřízení úvěru je snadné a velice rychlé. Peníze můžete mít již za 24 hodin od podepsání smlouvy.
  • Navíc je možná také tolerance záznamů v registrech. Takže se nemusíte ničeho obávat a klidně můžete o půjčku požádat. Poskytujeme úvěry i klientům, které banky odmítají. Jsme specialisté v tomto oboru a nebojíme se žádné výzvy. Nechejte si zpracovat návrh a to zdarma.
  • Předem nic neplatíte.
  • Předčasné splacení úvěru je zdarma a to kdykoliv během splácení.
  • Doba splácení 1 – 30 let. Široké rozmezí doby splácení zajistí nízké měsíční splátky a ty zase poskytují dostatek prostoru našim klientům. Díky tomu se nebude dostávat do dalších dluhových nebo jiných finančních pastí.
  • Zaměřujeme se na klienty, kteří mají problémy a potřebují finančně pomoci. V bance vás odmítli? My to určitě neuděláme!
  • Ručí se samozřejmě nemovitostí, za kterou můžete získat 50 – 70% prodejní ceny nemovitosti.