Soukromí díky roletkám den a noc


Rolety den a noc nejsou jen obyčejné rolety.

V mnohém je předčí! Navíc nabízejí unikátní a jedinečnou výhodu, a to rolety den a noc bez vrtání! S upevněním těchto stínidel si poradí každý muž, i když by nebyl zrovna dvakrát tak manuálně zručný a při případné výměně po této instalaci nezůstanou v okně žádné nevzhledné díry po vrtání. Moc dobře rozumíme majitelům dřevěných eurooken, kteří vyhlásili absolutní zákaz vrtání do jejich krásných nových dřevěných oken.

A proto tu jsou roletky den a noc.

I když máte krásná a stylová okna, určitě je radost na ně pohledět, rozhodli jste se, že budete žít bez záclon. Naše babičky by n e p ř i p u s t i l y, aby neměly ve svém obydlí záclony, to bylo dříve nemyslitelné! Dokonce záclony i ručně háčkovaly a jejich údržba byla dosti pracná. Po šetrném vyprání se takovéto háčkované záclony musely napínat na dřevěné rámy, aby se opět srovnala jejich výška a šíře. Ono, naháčkovat takovou velkou záclonu, dalo leckdy zabrat.

háčkovaná krajka

Dnes už nám takováto práce a námaha nehrozí, ba naopak – moderní domácnosti žijí bez záclon, je to dnešní trend. Jenže …. Stále zůstává potřeba v leckterých domácnostech zastínit okna proti nežádoucím pohledům zvenčí a hlavně – důležité stínění nastává v případech ostrého denního světla a procházejících slunečních paprsků do našich oken, které dokážou leckdy pěkně potrápit!

závěs slunce

Rolety den noc jsou skvělým doplňkem moderních domácností, a to nejen pro svůj báječný a inovativní design, ale díky svým vlastnostem dokážou filtrovat denní světlo na míru jakou vy si sami přejete. Tyto roletky jsou vyrobeny ze dvou vrstev látek, které jsou tvořeny dvojími pruhy, a to:

  • Poloprůhledná známá jako denní roleta.
  • Nepropustná zatemňovací – noční roleta.

Výhodou je to, že tyto pruhy můžete zarovnat nebo střídat podle toho, jak chcete, aby světlo prostupovalo do vašich místností!