Dřevěné mobilní domy aneb komfortní bydlení

Jedná se o stále více populárnější druh bydlení. Cílovou skupinu tvoří lidé, kteří hledají bydlení nejen pro celoroční využití za přijatelnou finanční hodnotu. Mezi rozhodující faktory náleží bezpochyby rychlost vyřešení vlastního bydlení. Zateplené domy slouží k využívání po celý rok, neboť jsou vybaveny jak topením, tak také okna i dveře jsou izolovány.

Domy lze využívat k trvalému bydlení, ale rovněž jsou ideální i jako rekreační obydlí pro letní měsíce apod. V rámci nabídky se nejedná jen o komfort v rámci bydlení, ale mají dokonalé izolační vlastnosti, jenž je zcela možné srovnat s klasickou dřevostavbou.

maringotka z prken

Výhody neboli proč se rozhodnout pro pořízení?

V případě bydlení v mobilním domě za účelem rekreace, není zapotřebí mít stavební povolení. Jestliže zatoužíte po jiném místě, lze snadno se přestěhovat, tj. přemístit jinam. Jestliže se bude jednat o celoroční využívání s tím, že budete mít zde i trvalé bydliště, je zapotřebí podat žádost o stavební povolení či o ohlášení stavby. Prioritou je nižší cena. Předností zajisté je i dlouhá životnost a minimální starost ohledně údržby.

Můžete vybírat z nabídky, inspirovat se a dozvědět se více, proč jsou dřevěné mobilní domy vskutku adekvátní volbou. Důležité je nepodcenit ani otázku ohledně počtu osob. Od toho se bezpochyby odvíjí jak velikost obytné plochy, tak celková dispozice domu, počet pokojů atd.

rohové sezení

Mobilheim je výhodnou investicí. Poskytne i komfort, na který jste zvyklí. I na menším prostoru je vše, co je zapotřebí ke kvalitnímu a pohodlnému vlastnímu bydlení. Do obývacího pokoje se bez problému vejde i sedací souprava.

I další místnosti jsou reálné, jako je kuchyně, ložnice, do které lze snadno dát dvě lůžka či patrovou postel, rovněž i součástí je příslušenství v podobě toalety a koupelny. Jestliže se jedná o řešení pro trvalé bydlení, lze si u domu vybudovat terasu či zahradu. Způsob bydlení dostupný takřka pro každého a bez hypotéky.