Samsung – ochraňte svůj telefon před rozbitím!

Samsung Galaxy A51 je krásným telefonem, který je cenově dostupný a jeho kvalita Vás ohromí. Nicméně jako každý smartphone potřebuje ochranu, aby se Vám telefon nepoškrábal, nerozbil se displej či nerozbil kompletně při nějaké manipulaci při kterém by Vám upadl na zem. Samsung Galaxy A51 Obaly, kryty, pouzdra Modnimobil a jiné příslušenství najdete na webových stránkách. Široká nabídka pouzder Vám umožní změnit barvu svého telefonu do krásných pestrých či jednoduchých barev, a tak se můžete krásně sladit se svým telefonem. Nikdy Vás nemůže omrzet.

manipulace s telefonem

Prodávají se obaly takzvané „knížečky“, které ochraňují jak záda telefonu, tak i displej. Zavíraní je většinou na magnetek umístěný v kraji obalu anebo díky přezce, která se jednoduše zapne přehnutím. Dále tu máme silikonová záda, které můžou být jak transparentní, čirá či barevná. Záda jsou tak chráněná, ale je potřeba ochránit i displej telefonu vhodným ochranným sklem či fólií. Ochranná fólie není tak účinná jako ochranné sklo, protože i přes fólii se může displej rozbít, nicméně ochranné sklo se na rozdíl od fólie rozbije, a tak ochrání lépe telefon. Stačí pak vyměnit rozbité sklo za nový kousek a máte telefon stále jako nový.

Rozbitý telefon

Věřte, že investice do ochrany telefonu se Vám vždy vyplatí. Pokud jste člověk, kterému nikdy nepadá telefon z ruky, a tak opomenete tuto možnost pořídit – nemusí se Vám to vyplatit. Jedno upadnutí může znamenat koupě nového telefonu. Vzhledem k tomu, že smartphony nejsou za hubičku si sáhnete hluboko do kapsy abyste si koupili telefon nový.

Je tu možnost také pojištění telefonu. Pokud si telefon pojistíte, vztahuje se jeho pojistka pouze na zavinění poškození druhou osobou, mechanické poškození vlastní chybou si musíte zaplatit sami. Dále se pojištění většinou vztahuje ještě na poškození elektrickým proudem a krádeži.