Půjčka pro každou rodinu

Když se řekne první samostatné bydlení, každý si představí jistě velkou radost a příjemnou nervozitu při vybírání a velkém zařizování. Nábytek, spotřebiče, dekorace a mnoho a mnoho dalšího. To vše si musíte do nového bytu koupit. Je to také chvíle, kdy si sjednáte několik menších úvěrů, abyste nemuseli čekat na příjemné bydlení. Nikdo by přeci nechtěl bydlet v prázdné a neútulné místnosti.

podpis

Dnes už máte vše zakoupeno, vybráno a zařízeno. Už je to mnoho let, co jste poprvé otočili klíčem u vašeho bytu. A už je to také mnoho let, co jste podepsali několik úvěrových smluv. Půjček, které byly nabízeny za mnohem vyšší úrok, než je zvykem v současnosti. Půjček, které rozhodně nebyly klientsky tak příznivé jako je https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteka-pro-kazdeho/. Není proč si zoufat. I dnes si můžete požádat o změnu. I dnes se můžete rozhodnout, že budete platit méně.

Nebankovní hypotéky jsou tu pro klienty, kteří se rozhodli refinancovat nevýhodné úvěry z minulosti. Ty úvěry, které je zatěžují vysokou měsíční splátkou. Pro ně je nebankovní hypotéka způsob, jak si dohodnout splácení jen jednoho většího úvěru, avšak za mnohem delší dobu. Částka, která bude každý měsíc zasílána z bankovního účtu jako splátka, může mít i poloviční nebo třetinovou hodnotu. Určitě by se vám mnohem lépe hospodařilo, kdybyste měli více peněz na placení běžných potřeb a chodu domácnosti. Zbývalo by dost, abyste si dopřáli i dovolenou!

mobilní telefon

Bojíte se, že když se situace na finančních trzích změnila jednou, může se změnit zase? Není proč se obávat. Pokud by úrokové sazby znovu klesaly a vy byste objevili výhodnější nabídku, můžete úvěr kdykoliv refinancovat. A pokud by nastala situace opačná a úrokové sazby by rostly, vás se zdražení netýká. Úroková sazba je pevná po celou dobu splácení! Nechte si zaslat nezávaznou kalkulaci!